VILLA MAGNA
TO JEDEN Z NAJLEPSZYCH HOTELI W EUROPIE. STYLOWE, ELEGANCKIE WNĘTRZA I WYKWINTNA KUCHNIA TO TYLKO NIEKTÓRE Z ELEMENTÓW ŚWIADCZĄCYCH O WYSOKIEJ KLASIE TEGO MIEJSCA.
02-VILLA-MAGNA

Hotel Villa Magna usytuowany jest w jednej z najbardziej ekskluzywnych dzielnic Madrytu. To właśnie nieopodal niego znajdują się butiki znanych, włoskich projektantów pochodzące z XVIII i XIX wieku pałace.

Wnętrza zaprojektowane zostały przez jednego z najlepszych designerów - Thomasa Urquijo, który ma na swoim koncie projekty dla najważniejszych hoteli na świecie. Stylowe i eleganckie aranżacje nadają temu miejscu ponadprzeciętnego charakteru.

Luksusowe pokoje to tylko jeden z kilku elementów podkreślających wyjątkowość tego miejsca. Goście hotelowi do dyspozycji mają m.in Spa, Centrum Fitness, prywatny transport czy osobistego przewodnika po mieście.

05-VILLA-MAGNA

Na kuchnię również nie można narzekać. W menu znajdziemy ponad 40 dań według autorskich przepisów Amalia Pradosa, szefa kuchni. Dzięki lokalnym produktom i wysokiej jakości składnikom, przyrządzone dania są prawdziwą ucztą dla podniebienia. Będąc w restauracji, nie można zapomnieć również o deserach. Przyrządzona przez najlepszych hiszpańskich cukierników karta deserowa, to połączenie klasycznych smaków z nowatorskimi przepisami. Po wykwintnej uczcie goście mogą udać się do Magnum Baru, serwującego oryginalne drinki i tapasy.