TYMCZASEM U CHANEL POWIAŁO CHŁODEM. WCZESNA WIOSNA JEST NAJLEPSZYM CZASEM, ŻEBY POMYŚLEĆ O ZIMIE. PRZESTRZENIE GRAND PALAIS WYPEŁNIŁY SIĘ IKONAMI MODY, KTÓRYCH SYLWETKI ZWIELOKROTNIŁY SIĘ W LUSTRZANYCH FILARACH MINIMALISTYCZNO-POSTINDUSTRIALNEGO WNĘTRZA.
Pokazy Chanel, dopracowane w najmniejszym detalu, efektowne i imponujące, owiane są niesłabnącą sławą. Kolekcje to dzieła sztuki projektowania, a jej mistrz - Karl Lagerfeld - sprawia, że komentowane i pożądane są na całym świecie. Sezon Fall Winter 2016/17 to podkreślenie podstawowych wartości wypracowanych przez lata istnienia Domu. Idealnie skrojone płaszcze, kurtki, nagromadzone długie łańcuchy pereł noszonych jak szaliki. Na nogach modelek buty z poziomymi sznurowaniami, czy mokasyny. Biżuteria, kapelusze i torebki nadają charakteru stylizacjom. Chanel to ubrania piękne nie tylko na zewnątrz, ale również wewnątrz. Perfekcyjne kroje i cięcia idealnie podkreślają sylwetkę.
Karl Lagerfeld niezaprzeczalnie uważany jest za mistrza. Patrząc na najnowsze kolekcje i pokazy nie można odebrać kunsztu projektantowi. Fall Winter zachwyca i inspiruje.