OGRODOWE
FASCYNACJE
NOWOCZEŚNIE, KLASYCZNIE CZY ELEGANCKO? DZIĘKI STYLOWYM MEBLOM OGRÓD MOŻE PRZEMIENIĆ SIĘ W ULUBIONE MIEJSCE DO WYPOCZYNKU.

Meble i akcesoria doskonale komponują się z bujną przyrodą ogrodu i są prawdziwą ozdobą każdego tarasu. Rustykalny stół z ławkami, wykończony kompozytem cementowym, zestawy obiadowe wykonane z odpornego na oddziaływanie warunków atmosferycznych eco-rattanu to tylko niektóre z propozycji marki Miloo. W nowoczesnym stylu zaprojektowana jest jadalnia Karen, która obejmuje prosty stół z drewna akacjowego oraz krzesła o elegancko wyprofilowanych podłokietnikach i oparciu wyplecionym z sznurka.

Kolekcja mebli ogrodowych marki Roda jest odpowiedzią na wzajemne przenikanie się wnętrza domu i ogrodu. Dla włoskiej marki relaks w ogrodzie, na tarasie lub plaży jest tak samo ważny jak odpoczynek wewnątrz domu.

Neutralne wzornictwo posiada zestaw wypoczynkowy Malaga z malowanym proszkowo metalowym stelażem, natomiast modułowa sofa Maxwell jest w pełni tapicerowana i do złudzenia przypomina model typowo domowy.

Do stylistyki lat 60. odwołuje się zestaw Tamara, który posiada charakterystyczne dla powracającego po latach wzornictwa: ustawione pod kątem nogi i kubełkowe siedziska z oparciem.

Warto również pomyśleć o dodatkach. Huśtawki, donice, lampiony, lampy oliwne i ledowe czy podświetlane fontanny dodadzą prawdziwego klimatu ogrodowi.

www.houseandmore.pl

www.kari-mobili.pl