MARC O'POLO
MARC O'POLO
MADS MIKKELSEN, LARA STONE i PETER LINDBERGH - kampania MARC O'POLO FW 2016!

Naturalna, ponadczasowa i casualowa - tak można opisać najnowszą kampanię marki na sezon jesień/zima 2016.
Marc O'Polo należy scharakteryzować następującymi słowami: najwyższa jakość, naturalne materiały i pewni siebie konsumenci z własnym, unikatowym stylem.
Te mocne słowa należy uzupełnić silnymi osobowościami, które idealnie wyrażą ducha marki. Podobnie jak kolekcja, kampania wraca do korzeni: prostoty połączonej z autentyczną nonszalancją.
W sezonie jesień/zima 2016 Marc  O'Polo zaskakuje doborem swoich ambasadorów - Madsa Mikkelsena i Lary Stone. Za obiektywem aparatu również zaszły zmiany, zdjęcia kampanijne zostały stworzone przez legendarnego fotografa - Petera Lindberga.

Aktor Mads Mikkelsen jest typem osoby niezwykle charyzmatycznej, zawsze naturalnej i wiernej sobie. W wywiadzie zaznacza "Stawiam na ludzi, z których praca sprawia mi przyjemność".
Z drugiej strony modelka Lara Stone sprawia wrażenie osoby subtelnej i spokojnej. Znana ze swojej kobiecości i niezwykle uroczej przerwy między zębami, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych modelek na świecie.
To co łączy Madsa i Larę to perfekcyjne uosobienie filozmarofii Marc O'Polo: podążanie swoją własną drogą i pozostawanie wiernym sobie - Follow Your Nature!