MAGICZNY
ŚWIAT MEBLI
SYPIALNIA TO COŚ WIĘCEJ NIŻ ZWYKŁE MIEJSCE DO SPANIA. W SZCZEGÓLNOŚCI DLA DZIECI. TO DZIECIĘCA PRZESTRZEŃ MARZEŃ, ZABAW I SPOTKAŃ Z RÓWIEŚNIKAMI. TO WŁAŚNIE Z MYŚLĄ O NAJMŁODSZYCH, MARKA CIRCU ZAPROJEKTOWAŁA MEBLE, KTÓRE SPEŁNIAJĄ FANTAZJE MALUCHÓW.

Meble marki Circu są pełne kolorów i magii. Celem firmy jest pomoc rodzicom w spełnieniu marzeń swoich pociech. Rakieta kosmiczna czy balonowe łóżko w pokoju? To meble, które każde dziecko chciałoby mieć.


Rocky Rocket to idealne miejsce do zabawy. Rakieta inspirowana filmem Toy Story, w szczególności postacią Buzz Ligtyear oraz jego marzeniami o byciu kosmicznym komandosem. To właśnie tam najmłodsi mogą się schować ze swoimi zabawkami i poczuć się jak w bajce.

Zainspirowane światem przygód Fantasy Air Balloon to miejsce, gdzie można marzyć i śnić bez końca. Natchnieniem do stworzenia łóżka była powieść W 80 dni dookoła świata oraz postać Phileasa Fogga.


Łóżko przeznaczone jest zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Kiedy podrosną, mebel przekształcić można w sofę. Duża pojemność i zawartość szuflad w Air Balloon daje sposobność przechowywania wielu rzeczy, dzięki czemu można odpowiednio uporządkować i zagospodarować przestrzeń pokoju.