16-HOTEL-SPA

HOTEL BEL-AIR
GRACE KELLY, MARILYN MONROE CZY ELIZABETH TAYLOR TO TYLKO NIELICZNE Z HOLLYWODZKICH SŁAW, KTÓRE ODWIEDZIŁY TO MIEJSCE. BEL-AIR TO ULUBIONY HOTEL NAJWIĘKSZYCH GWIAZD KINA.
I NIE TYLKO.

Tony Curtis w dość nietypowy sposób opisał ten hotel:

Gdybym mógł, ożeniłbym się z Hotelem Bel-Air. Nie pyta mnie gdzie byłem całą noc. Nie ma nic przeciwko, bym przyprowadził dziewczynę na noc. Ścieli moje łóżko codziennie i regularnie daje posiłki. Mieszkając tutaj zawsze czuję się komfortowo.

Bel-Air jest chętnie odwiedzane nie tylko przez gwiazdy kina, ale również mody. To ulubiony hotel Calvina Kleina, Donny Karan czy Ralpha Laurena. To właśnie tam na 6 tygodni przed śmiercią, Marilyn Monroe zmysłowo pozowała przed obiektywem Berta Sterna. Efekty sesji ukazały się później na łamach magazynu Vogue, a tysiące zdjęć opublikowano w książce zatytułowanej „The last sitting”.

Hotel otoczony jest przepięknymi ogrodami. To ponad 450 różnych rodzajów drzew i 4000 zasadzonych roślin. Nie bez powodu młode pary walczą by mieć tam wesele. W 2004 roku w Bel-Air odbył się kameralny ślub znanej aktorki, Kate Backinsale. Piękno ogrodów zachwyca, a znajdujące się tam Jezioro Łabędzie dodaje temu miejscu jeszcze więcej uroku.

Bel-Air to także luksusowe SPA, którego partnerem została szwajcarska marka La Prairie, będąca w czołówce najbardziej rewolucyjnych kosmetyków. Właściciele w najwyższym stopniu starają się dbać o komfort gości, co widać nie tylko poprzez wprowadzenie innowacyjnych zabiegów, ale także wspaniałe zagospodarowanie przestrzeni.

www.dorchestercollection.com