ECOCAMP PATAGONIA
PIĘKNE, ORYGINALNE I IDEALNE DLA CHILIJSKICH WĘDROWCÓW. W SAMYM SERCU PARKU NARODOWEGO TORRES DEL PAINE WYBUDOWANO KOPUŁY INSPIROWANE STAROŻYTNYMI MIESZKANIAMI TAMTEJSZEGO REGIONU.

EcoCamp odwiedzane jest przez tysiące ludzi z całego świata. To przytulne i gustownie urządzone miejsce, z którego za dnia podziwiać można majestatyczne góry, a nocą wpatrywać się w rozgwieżdżone niebo. Rankiem na gości czeka śniadanie w formie bufetu, które serwowane jest na tarasie z którego rozpościera się wspaniały widok.


Jak sami właściciele mówią, nie jest to luksusowy hotel, ale wciąż zachowuje wysokie standardy. Dodatkowo zlokalizowany jest w przepięknym miejscu, co z pewnością przypadnie do gustu niejednemu miłośnikowi chilijskiej przyrody.

Zatrzymując się w Ecocamp, goście mogą wybrać się na wędrówkę w towarzystwie lokalnego przewodnika i mieszkańców. Jest to miejsce przyjazne zarówno dla ludzi, jak i przyrody. Właściciele bowiem zadbali o to, by nie zanieczyszczać środowiska inwestując w ulepszenia mające na celu zmniejszenia emisji dwutlenku węgla.

EcoCamp to nie tylko oryginalny hotel dla turystów, ale także miejsce spotkań podróżników. Mieszkańcy osady wspólnie organizują wyprawy w poszukiwaniu przygód, a wieczorem przy wyśmienitym chilijskim posiłku i pysznym koktajlu, snują opowieści z innymi podróżnikami.