DESIGN
OD KUCHNI
BRAK POMYSŁU NA WNĘTRZE?
PODCZAS ZBLIŻAJĄCEGO SIĘ OKK! DESIGN ZOBACZYĆ BĘDZIE MOŻNA NOWOŚCI ZE ŚWIATA DESIGNU I SPOTKAĆ SIĘ Z CZOŁOWYMI PROJEKTANTAMI FORM PRZEMYSŁOWYCH.

Przestrzeń na Mysiej 3 stanie się inspiracją dla wszystkich tych, którzy szukają rozwiązań do swoich wnętrz. To właśnie tam odbędzie się 7. edycja spotkania z dobrym wzornictwem OKK! design, który trwa już od 4 lat. Dlaczego warto się wybrać?

Jednym z gości specjalnych będzie Robert Majkut, znany na całym świecie designer i ekspert w projektowaniu dla biznesu. Jest Dyrektorem Generalnym firmy Robert Majkut Design – jednej z najbardziej cenionych firm branży kreatywnej w Polsce. Podczas spotkania 14 marca, będzie można posłuchać wykładu wielokrotnie nagradzanego i docenianego za swoją działalność przez środowiska branżowe oraz dziennikarskie designera. Wśród zaproszonych gości znaleźć będzie można również dr Krystynę Łuczak-Surówka - historyka i krytyka designu, a także Ewę Czerny - architektkę i projektantkę wnętrz.

Minimalistyczne i proste czy bogate i ozdobne wnętrze? Inspiracji aranżacyjnych zaczerpnąć będzie można od takich firm jak PEKA, ELFA, Cotton&Co. czy Klafs, które zaprezentują swoje nowości produktowe.


Podczas wydarzeń towarzyszących obejrzeć będzie można m.in. prezentację kuchni Galerii Heban bądź ekologiczne materiały firmy Ekomalta. Całe spotkanie poprowadzi prezenterka, Anna Dec. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.


www.olgakk.pl