DELFINA DELETTREZ ZDERZENIE SZTUKI, MODY I AWANGARDOWEJ BEZKOMPROMISOWOŚCI. UWIELBIANA PRZEZ GWIAZDY BIŻUTERIA DELFINY TO LUKSUS W NAJLEPSZYM WYDANIU.
Kiedy w wieku 19 lat otrzymała rubin od swojej babki Anny Fendi, zaprojektowała swoją pierwszą biżuterię. Od tego czasu zaczęła projektować dla Fendi i pracować nad własną marką. Dziś jej kolczyki i pierścienie są kultowe i noszone przez takie gwiazdy jak Beyonce, Tilda Swinton czy Rihanna. W swoich projektach zestawia diamenty, perły, szafiry, a nawet topazy. Delfina jest najmłodszą artystką, której biżuterię wystawiono w Musée Des Arts Décortifs w Louvrze w Paryżu.
Projektantka osadza kamienie w taki sposób, by tworzyły iluzję kamieni opływających ciało. Wówczas szkielet biżuterii staje się niewidoczny. Kolekcja Dots to intrygujące i nowoczesne pierścienie, które można nosić pojedynczo jak i w zestawach, co tworzy spektakularny efekt.
Znakiem rozpoznawczym projektantki jest motyw oczu i ust, co widoczne jest w kolekcji Eyes On Me oraz Lips. Ikoniczne pojedyncze kolczyki wysadzone szlachetnymi kamieniami tworzą oryginalny efekt.