CONCEPT 21 STORE TO MIEJSCE, KTÓRE ŁĄCZY WYSELEKCJONOWANĄ MODĘ Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI I WYSMAKOWANY DESIGN.
Już od samego wejścia pobudzają zmysły sensualne zapachy Meo Fesciuni. Tylko tutaj są dostępne, jak i luksusowa marka biżuteryjna Ca & Lou oraz ręcznie robione we Włoszech buty Coliac. Nie brakuje także młodych polskich projektantów i marek, takich jak Kreist, B-Sides Handmade i Lawina Knit i Malwina Konopacka.
Marka N21 założona została przez włoskiego projektanta, Allessandro dell'Aqua. Doceniana jest za przemyślane detale, świeże sylwetki i materiały najwyższej jakości. Ubrania z jej wstążką charakteryzuje nowoczesne podejście do kobiecego stylu, a także do akcesoriów. Urodzona w Rzymie Stella Jean ze swoim kreolskim pochodzeniem oferuje światu mody mieszankę etnicznych wzorów i włoskiego dziedzictwa krawieckiego. To projekty pełne kolorów.
Kreist to świeże spojrzenie na bazę damskiej garderoby. Założeniem przy tworzeniu kolekcji było zaprojektowanie basiców tak, by z ich noszeniem wiązała się ekscytacja równa ubieraniu luksusowej mody. Założyciel i projektant marki - Krzysztof Stróżyna, z jednej strony pozostaje wierny swoim najsilniejszym inspiracjom, z drugiej zaś dyscyplinuje się w myśleniu o funkcjonalności ubrań i potrzebach współczesnych kobiet.
Biżuteria Ca&Lou jest ręcznie robiona w Mediolanie, często we współpracy ze Swarovski Elements. www.concept21store.com