CHATEAU MCELY
TO MIEJSCE O MAGICZNEJ I UZDRAWIAJĄCEJ ENERGII. POBYT W CHATEAU MCELY GWARANTUJE GOŚCIOM RELAKS ZARÓWNO DLA CIAŁA, JAK I UMYSŁU.

Ten piękny zamek znajdujący się w Czechach, jest idealnym miejscem do wypoczynku, uroczystości rodzinnych, romantycznych pobytów, konferencji czy wesel. Chateau położony jest na wysokim wzgórzu, skąd rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki. Całość otoczona jest przepięknym ogrodem urządzonym w stylu angielskim.

Orientalne, eleganckie, europejskie czy morskie. Każdy z 23 zamkowych pokoi zaprojektowany został w innym stylu i posiada własną nazwę. W zależności od gustu, gość może wybrać pokój w którym będzie chciał spędzić czas. Na szczycie wieży znajduje się obserwatorium astronomiczne, skąd można podziwiać rozgwieżdżone niebo.

To także miejsce oferujące cały szereg zabiegów w SPA, gdzie można oczyścić ciało i zrelaksować umysł. Użycie naturalnych produktów i opracowane przez właściciela Chateau Mcely zabiegi, to gwarancja najwyższej jakości usług. Kosmetyki produkowane są na bazie lokalnych roślin leczniczych, a cały proces ich powstawania przebiega w laboratorium znajdującym się w podziemiach zamku. Znajdujące się w Chateau Mcely SPA, to miejsce gdzie można skorzystać również z aromatycznej sauny, relaksacyjnego jacuzzi, różnych form fitnessu czy odprężającego basenu.

Znajdująca się w zamku elegancka restauracja Piano Nobile, to uczta dla smakoszy. To właśnie tam jeden z najlepszych szefów kuchni w Czechach, Honza Štěrba, proponuje gościom wykwintne i pełne zaskakujących smaków dania.

www.chateaumcely.com