BOGACTWO SMAKÓW CZYSTEJ WÓDKI
STARANNE PODEJŚCIE DO SPOSOBU PRODUKCJI, WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE I PIELĘGNOWANA PRZEZ LATA TRADYCJA TO CHARAKTERYSTYCZNE I ROZPOZNAWALNE NA ŚWIECIE CECHY MARKI WYBOROWA. NA RYNKU POJAWIŁA SIĘ WŁAŚNIE LIMITOWANA EDYCJA WYBOROWA POLSKA PSZENICA
I WYBOROWA POLSKI ZIEMNIAK.

Wódka to polski trunek narodowy, z którego słyniemy na całym świecie. Tradycja jej wytwarzania sięga już niemal sześciuset lat. Można powiedzieć, że Polacy są prawdziwymi ekspertami w tej dziedzinie – co więcej posiadają własną definicję Polskiej Wódki – chronionego oznaczenia geograficznego, które oznacza, że produkty te są wytwarzane na terenie kraju wyłącznie z tradycyjnie uprawianych zbóż lub ziemniaków na terenie Polski. To właśnie one – w połączeniu ze starannym procesem produkcji – stoją za wyjątkowym smakiem i wysoką jakością wódki. Marka Wyborowa łączy tradycję z nowoczesnym podejściem, co owocuje nowymi wariantami czystej wódki, bazującymi na najlepszych, polskich surowcach.

 

 

Wyborowa Polska Pszenica wyprodukowana jest z pieczołowicie dobranych odmian polskiej pszenicy. Charakteryzuje się delikatnym, bardzo świeżym aromatem, z wyczuwalnymi nutami cytrusów oraz gładką i krągłą teksturą. Finisz jest niezwykle przyjemny, długi i czysty. W procesie produkcji wykorzystywany jest kwarc i ametyst.

 

 

Wyborowa Polski Ziemniak z kolei charakteryzuje się delikatnym, lekko słodkim aromatem,
z wyczuwalnymi nutami pieczonych w ognisku ziemniaków. W smaku wódka ta jest niezwykle gładka i kremowa, z odrobiną słodyczy, na końcu rozwija się delikatny posmak gałki muszkatołowej. W procesie produkcji również wykorzystuje się kwarc i ametyst.

 

 

Klasyczna Wyborowa Polskie Żyto wyprodukowana z najlepszego polskiego żyta, to klasyka polskiej wódki. Zdecydowany, jedyny w swoim rodzaju smak ceniony jest w Polsce i na świecie od pokoleń. Wódka o wyraźnym charakterze, przełamana subtelną słodyczą. Wyjątkowy smak wódki Wyborowa jest doceniany nie tylko przez smakoszy, ale
i ekspertów w świecie alkoholi mocnych. Od lat zdobywa uznanie i renomę
w międzynarodowych konkursach. Jej jakość potwierdzają otrzymane aż 23 złote medale, liczne wyróżnienia i tytuły na prestiżowych wydarzeniach branżowych. W 2010 roku Wyborowa została uznana za najlepiej sprzedającą się polską wódkę w rankingu Hot Brands Drinks International.

 

 

Wyborowa to coś więcej niż tylko wódka, to efekt zamiłowania do perfekcji
i jakości okraszonej nutą prawdziwej pasji. To dowód na mistrzostwo, doskonalonej od blisko 600. lat, polskiej sztuki gorzelniczej.

Wyborowa