BOATH HOUSE
POŁOŻONY NA PÓŁNOCNO-WSCHODNIM WYBRZEŻU SZKOCJI LUKSUSOWY HOTEL BOATH HOUSE, ZNANY JEST Z WŁASNEGO STYLU, JAKOŚCI, DOSKONAŁEJ KUCHNI I PIĘKNYCH OGRODÓW.

Kiedy to początku lat 90. ten przepiękny budynek znajdował się na liście "zagrożonych", Don i Wndy Matheson odryli w nim potencjał, odrestaurowali i ptzywrócili utracony blask. Boath hotel położony jest na 22 akrach przepięknej górskiej scenerii, otoczonej jeziorami i parkami. Każdy z pokoi urządzony jest w ciepłych i przyjemnych kolorach, a rozpościerający się z okien widok na tamtejsze ogrody, niezwykle odpręża gości.

Hotel słynie również z doskonałego jedzenia. Dania przyrządzane są z lokalnych produktów, pochodzących od sprawdzonych plantatorów, hodowców i producentów. Jakość tamtejszego jedzenia potwierdzać może fakt, iż restauracja otrzymała gwiazdkę Michelin, a szef kuchni uznany został za najlepszego w Szkocji.

Znajdujące się przy hotelu ogrody i szklarnie, dostarczają wielu organicznych ziół, owoców i warzyw, z których przygotowywane są restauracyjne dania. Także miód pochodzi z własej pasieki. Boath Hotel to natura i relaks w najlepszym wydaniu.

www.boath-house.com