BE SMART, BE ACTIVE
Z EWĄ CHODAKOWSKĄ
W STACJI MERCEDES
W niedzielę, 17 lipca, Stację Mercedes na warszawskim Powiślu odwiedzi najpopularniejsza trenerka fitness
w Polsce – Ewa Chodakowska. Be smart, Be Active – pod takim hasłem o godz. 11.00 w letnim pawilonie spotkają się wszyscy miłośnicy smartów, aktywności fizycznej oraz miejskiego stylu życia.

Tego dnia Stacja Mercedes będzie niewątpliwie najbardziej aktywnym
i najintensywniej propagującym zdrowy styl życia miejscem w Warszawie. Wszystko za sprawą ulubionej trenerki Polek, Ewy Chodakowskiej oraz trenerów z jej studia fitness Be Active. To oni wraz z Ewą Chodakowską zaproszą wszystkich gości Stacji Mercedes do wspólnych treningów na świeżym powietrzu – w parkowym otoczeniu letniego pawilonu.

Ogromnie cieszę się, że będę mogła uczestniczyć w wydarzeniu Be smart, Be Active, gdyż po raz kolejny będę miała przyjemność nie tylko poprowadzić trening, ale przede wszystkim zachęcić do aktywności fizycznej kolejne osoby. Liczę na to, że to będzie bardzo aktywna niedziela z ogromną dawką endorfin. Zapraszam! – mówi Ewa Chodakowska, która jest także ambasadorką marki smart.    

Wszyscy, którzy w tym dniu odwiedzą Stację Mercedes, będą mieli okazję wziąć udział w kilku różnorodnych treningach fitness, dostosowanych do miejsca i warunków pogodowych. To będzie siła, moc i energia – zachęca Tomek Choiński, trener studia Be Active. – Zaproponujemy treningi ogólnorozwojowe, ale także dające dużo dobrej energii tak, aby dzień zakończyć naprawdę w doskonałym humorze. Podczas Be smart, Be Active obecne będą również dietetyczki studia Be Active, które nie tylko udzielą porad dietetycznych i konsultacji, ale także dokonają pomiarów, określających to, w jakiej dana osoba jest formie.

Tego dnia, do Stacji Mercedes przyjadą także motoryzacyjni mistrzowie miejskiego stylu, czyli smarty. Od godz. 11.00 odbędzie się prezentacja nowego smarta BRABUS, a na tych, którzy będą chcieli spróbować, jak smarty sprawują się w jeździe miejskiej, będą czekały auta do jazd testowych, m. in. smart cabrio.

Stacja Mercedes