ARO HA
W MALOWNICZYM OTOCZENIU POŁUDNIOWYCH ALP W NOWEJ ZELANDII MIEŚCI SIĘ LUKSUSOWY OŚRODEK ODNOWY BIOLOGICZNEJ. ARO HA TO MIEJSCE OFERUJĄCE INNOWACYJNE PROGRAMY DLA CIAŁA I DUCHA.

 

 

Ośrodek Aro Ha oferuje szeroką gamę ćwiczeń zarówno fizycznych, jak
i duchowych. Począwszy
od treningów siłowych, zorganizowanych pieszych wędrówek, po jogę, medytację i masaże terapeutyczne. Ekskluzywne programy odnowy, prowadzone są w małych grupach, dzięki czemu uczestnicy posiadają poczuje przestrzeni, komfortu i integracji.

Przykładowy program zdrowego dnia:

- Poranna yoga
- Energetyzujące śniadanie
- Piesza wędrówka (10-16km, 3-4h)
- Bogaty w odżywcze składniki Lunch
- Relaks i Spa
- Masaż terapeutyczny
- Trening siłowy
- Zdrowa przekąska po wysiłku fizycznym
- Uzdrawiające zajęcia z yogi
- Medytacja
- Obiad
- Relaks i Spa

 

 

Goście hotelu skosztować mogą również zdrowej, oczyszczającej kuchni wegańskiej, do której składniki dostarczane są z miejscowej produkcji żywności.

Aro Ha zaprojektowany został przez zespół czołowych nowozelandzkich architektów. Ich założeniem było stworzenie miejsca w którym zachowana zostanie równowaga między naturą, a człowiekiem. Do wykończenia obiektu użyto głównie naturalnych materiałów, które pięknie komponują się
z otaczającą go przyrodą. Duże okna pozwalają na naturalne oświetlenie pomieszczeń, jednocześnie ukazując wspaniały widok. Zainstalowane tam specjalne systemy umożliwiają efektywne zużywanie i konwersję energii słonecznej oraz wodnej, dzięki czemu wspierana jest technika ochrony środowiska. Usytuowane w otoczeniu pięknej przyrody Centrum Odnowy Biologicznej Aro Ha dba nie tylko o ludzi, ale również
o przyrodę.

Aro Ha