ALDROWANDI VILLA BORGHESE
XIX- WIECZNA WILLA W SAMYM SERCU RZYMU TO IDEALNE MIEJSCE, ABY ZANURZYĆ SIĘ W KOJĄCEJ ATMOSFERZE. LUKSUSOWE WNĘTRZA, WYKWINTNA KUCHNIA I PRZEPIĘKNE OGRODY. TO ODPOCZYNEK NIE TYLKO DLA CIAŁA, ALE TAKŻE DUSZY.

Spośród 103 hotelowych pokoi, 19 z nich to apartamenty. Wszystkie urządzone są w tradycyjnym włoskim stylu. To wyjątkowe połączenie elegancji i klasyki. Większość pokoi zapewnia gościom piękny widok na hotelowy ogród, czy zewnętrzny basen.

Hotel w swojej ofercie ma spory wybór miejsc, gdzie można udać się na lunch, obiad, czy orzeźwiający koktajl. Jeżeli preferujemy spożywanie posiłków na świeżym powietrzu idealna będzie śródziemnomorska restauracja z perfekcyjnym ogrodem, lub kameralny grill z lekkimi przekąskami. Pięknym miejscem na kolacje jest Garden Bar, oświetlony świecami w godzinach wieczornych. Elegancki American Bar, to miejsce gdzie można przy dobrej muzyce na żywo delektować się drinkami. Salva Verde wita gości wspaniałym bufetem śniadaniowym.

„La Mer Spa", to idealne miejsce, w które można uciec od miejskiego zgiełku i odprężyć się. Specjalnie przygotowane zabiegi rozładowują napięcie i naprężenie. Pozostawiają skórę miękką i nawodnioną. Spa specjalizuje się w masażach, posiada sauny, łaźnie parowe, basen oraz salę do fitness.

Podgrzewany basen w eleganckim ogrodzie, to dobre miejsce zarówno, aby odpocząć, jak i spędzić czas bardziej aktywnie. Hotel oferuje również bezpłatne rowery na których można zwiedzać najpiękniejsze zakątki Rzymu. Konsjerż chętnie pomoże w zaplanowaniu wycieczki oraz wskaże miejsca, które warto odwiedzić.